Om de gebruikerservaring van deze site te verbeteren gebruikt deze website cookies. Ik ga akkoord

Exposanten

Op onze jaarbeurs staan er meer dan 50 exposanten. Benieuwd welke standhouders er allemaal deelnemen? Neem dan snel een kijkje.

We willen er samen met de exposanten naar streven om ons evenement op de kaart te zetten als de gezelligste beurs van het Meetjesland en zijn meer dan ooit in de ban van kwaliteit. Onze slogan is dan ook 'Onweerstaanbaar verrassend'.

Onze standhouders

Naast de vaste waarden van de beurs verwelkomen we ook tal van nieuwe standhouders uit branches als bouw, renovatie, decoratie, meubelen, auto's, motoren, fietsen, vrije tijd, wijnen, reizen, kledij, juwelen en kunst. Alles bij elkaar doen er dit jaar meer dan 50 standhouders mee.

Benieuwd welke exposanten allemaal deelnemen aan de jaarbeurs in Lievegem? Bekijk hier het overzicht: 

Standhouder Beschrijving Website Adres
Euroflex Spanplafonds Spanplafonds www.euroflexspanplafonds.be Stand 1
Moskiller De Sloovere - Van Daele Ontmossen van daken en muren Stand 2
Earth bvba Zonnepanelen www.earth.be Stand 3
Margo Lederwaren Tassen en klein lederwaren www.margolederwaren.be Stand 4
De Dobbelaere tuinmachines Tuin www.de-dobbelaere.be Stand 5
Tony's Optiek Brillen www.tonysoptiek.be Stand 6
Immo Yves Immokantoor www.immoyves.be Stand 7
D&D Interieur Interieurzaak www.dd-interieur.be Stand 8
Ross Travel bvba Reizen www.rosstravel.be Stand 9
Chains & Wheels Fietsshop www.bike2fix.be Stand 10
KennyClean Facilitaire dienstverlening / schoonmaakproducten www.kennyclean.be Stand 11
Campus Zomergem Bovenbouw Snoep met een boodschap www.campuszomergem.be Stand 12
Argon AV Geluid en licht www.argonav.be Stand 13
Victoria Juwelen Victoriajuwelen Stand 14
Axcite bvba Microsoft partner - ERP software voor KMO www.axcite.be Stand 15
Verisure Alarmsystemen www.verisure.be/nl Stand 16
Les Saveurs d'Antan Stand 17
Slaapstudio Vic Bedden en bedlinnen www.slaapstudiovic.be Stand 18
Vintology Italiaanse wijnen www.vintology.be Stand 19
AVR Van Rafelghem Kookgerei en Japanse messen www.avr-toon.com Stand 20
Vermeire Filip BVBA Electriciteit, sanitair, regenwaterpompen www.vermeirefilip.be Stand 21
Paper to be Geschenkartikelen www.papertobe.be Stand 22
Brandhout Vereecke Technics Tuinmateriaal & onderhoud van tuinmateriaal Stand 23
GVH Design Unieke Interieur- & Decoratieobjecten gvh.design Stand 24
Duyck Rudy Kunst www.duyckrudy.be Stand 25
Fotografie Rudi Vangansbeke Foto en fotoreportage www.rudivangansbekefotograaf.be Stand 26
Bolt Energie Energieleverancier www.boltenergie.be Stand 27
Raman Spinalisstoel Stand 28
Delivino bvba Wijnen delivino.be Stand 29
Excellent Versluys-Loete Was-en droog IT Electro www.versluys-loete.be Stand 30
SDB Schilderwerken Reinigen gevels en daken www.sdbschilderwerken.be Stand 31
Amelun Amelun Producten www.amelun.be Stand 32
Vestiaire Vestiaire Stand 42
Lievo VZW Secretariaat jaarbeurs en Lievo vzw www.lievo.be Stand 44
Autogroep Lievens Toyota www.autogroeplievens.be Stand 36
DEX Crivaco bvba DEX - Easy Car Shopping www.dex.be Stand 35
Toyota Snoeck Zomergem Toyota www.toyota.be Stand 36
MIG Motors Latem bvba Autogarage Mig Motors Latem www.migmotors.be Stand 37
MIG Motors Evergem bvba Autogarage Audi - Volkswagen - Seat www.migmotors.be Stand 37
Garage De Wispelaere Autogarage Ford www.dewispelaere.be Stand 38
S. De Mey & Zonen Autogarage BMW www.demey-maldegem.bmw.be Stand 39
CVH Motors Autogarage Mazda www.cvhmotors.mazda.be Stand 40
Garage De Dapper Autogarage Citroën www.garagededapper.be Stand 41
Fruitland Van Hecke Tom Hoevewinkel www.fruit-land.be Indoormarket
Boutique Maison - Amuse Maison Webshop borden, bestek, glazen,... www.boutiquemaison.be Indoormarket
Van de Velde Peter Indoormarket
Tupperware - Sofie Cobert Tupperware www.tupperware.be Indoormarket
Eeva Thee Biologische thee http://eeva.be Indoormarket
Cindy's Corner Indoormarket
Politie Deinze - Zulte -Lievegem Politie http://www.politie.be/5911 Stand 43
Rode Kruis Hulpverleningsorganisatie www.rodekruis.be Stand 33
Natuurpunt Natuurbehoudsvereniging www.natuurpunt.be Stand 34

Lievo heeft een hart voor ondernemen

Het is niet altijd evident voor jonge ondernemers om toe te treden tot de middenstand of handelsverenigingen. Door onder de vleugels van Lievo (Lievegemse Ondernemers) te opereren komen ze gemakkelijker in aanraking met andere zelfstandigen uit de buurt.

“We zijn heel blij dat we deelgenomen hebben aan de Jaarbeurs in Lievegem. De sfeer en de organisatie is zeer goed. Daarnaast worden er dagelijks activiteiten georganiseerd wat heel veel bezoekers naar de beurs lokt.” 

Op die manier slaan zelfstandigen van verschillende leeftijden de handen in elkaar en realiseren ze samen mooie dingen voor hun bedrijf en de gemeenschap, in dit geval de Jaarbeurs. Deze aanpak heeft heel wat voordelen: jonge ondernemers kunnen hun krachten bundelen, samenwerken en ideeën uitwisselen. Zo groeit ieders business en worden de zaken ook bekender bij het grote publiek.

Wil je zelf ook graag deelnemen aan de Jaarbeurs in Lievegem? Neem dan contact op met Lievo en klik door naar de pagina Standhouder worden.

BEKIJK VRIJWILLIGERS

Logo Gemeente Lievegem

Wil je ook lid worden van Lievo?

Lid worden

© Lievo, 2020 Design by Emilie Lippens, Code by webflow